A1 LIGA/FINALE: KK Cedevita –KK Cibona 64:77

13:59
Ruj
2020
25

Zagreb › Vijesti › Gradske vijesti › Sport › A1 LIGA/FINALE: KK Cedevita –KK Cibona 64:77

Zagreb Transformacija tržišta 2020
Zagreb Srednja Europa za mlade
Zagreb Srednja Europa
DICK Profesionalni kuhinjski noževi

Najnoviji videi

Zagreb Emeli Sandé - Read All About It Emeli Sandé - Read…
Recepti
Rapska torta - kolač građana Raba - Zagreb, mojzagreb.info Rapska torta - kolač…
Rapska torta je nekad…
Pizza iz tave - Zagreb, mojzagreb.info Pizza iz tave
Postoje brojne izvedenice…
Šalša s mljevenim mesom - Zagreb, mojzagreb.info Šalša s mljevenim mesom
U ovoj eri pretilosti,…
Šarena pita s šunkom i salata - Zagreb, mojzagreb.info Šarena pita s šunkom…
Lagani ljetni obrok,…
Igre, igrice
Gormiti: Blazing Ball
Pucačina u gormiti stilu
Čovječe ne ljuti se
Igrate protiv računala…
Kako se riješiti bivšeg ili bivše? Ljubavi? - Zagreb, mojzagreb.info Kako se riješiti bivšeg…
Igra za jednog ili jednu,…
Lupi guzu - igra za odrasle - Zagreb, mojzagreb.info Lupi guzu - igra za odrasle
Nježno ili, uglavom,…
Povezani članci
Zadnje vijesti
05

06.2012

UŽIVO IZ DOMA SPORTOVA: Inga ĆUŽIĆ

Večeras se u Domu sportova, ponovo očekuje puna dvorana i dobra utakmica između dva gradska rivala Cedevite i Cibone. Počela je prva četvrtina. El-Amin zabija tricu, Cibona na samom početku vodi 0:3. Žižić postiže drugi koš 0:5. Dok Cedevita i u trećem napadu ne postiže koš. Cedevita u tri minute utakmice nije postigla koš. Cibona ima slobodna bacanja 0:6. Nakon četiri minute Cedevita postiže koš 2:6. koš je dao Vukušić. Obje momčai su u bonusu nakon četiri minute igre. Cedevita izjednačila rezultat 6:6. Žižić izvodi slobodna bacanja 6:7. Kus pogađa tricu 6:10. Zubčić radi prekršaj nad Dreperom. Opačak postiže prvi koš na večerašnjoj utakmici 8:11. Repeša zove timeout, Cibona ima pola koša prednosti 10:11, igra se nešto više od šest minuta prve četvrtine. Bagarić postiže prvi koš na utakmici 14:17. Suton zabija tricu. Cibona ponovo ima +6 14:20. Suton radi osobnu, Bagarić je na crti za slobodna bacanja 16:20. Pola minute prije kraja pve četvrtine Car zabija svoj prvi koš na utakmici 18:20.Prva četvrtina završila je rezultatom 18:20 za Cibonu. Počela je druga četvrtina. Cedevita prvi put u 12. minuti utakmice u vodstvu, 23:22. Kus zabija tricu i Cibona ponovo ima +4 23:27. Anzulović zove timeout, 14. minuta utakmice Cedevita ima -5 koševa 24:29. Trener Cedevit zove timeout. 17. minuta utakmice Cibona vodi sedam koševa 26:33.Cibona minutu i pol prije kraja prvog poluvremena ima prednost od deset koševa 28:38. Petrović ulazi u igru umjesto Bilana, minuta je do kraja prvog poluvremena. Druga četvrtina završila je rezultatom 30:38, za Cibonu. Najviše koševa u prvom dijelu utakmice postigli su kod Cedevite Owens 10, a kod Cibone najviše koševa postigao je Kus 9 i Suton 7. Počela je treća četvrtina. U dvorani utakmicu prati 3 500 gledatelja, atmosfera je fantastična. Cibona i nakon kratkog predaha bolja  35:44. Anzulović zove timeaut, igra se 24. minuta utakmice Cedevita ima -11 35.46. Cedevita ponovo gubi loptu kod svog napada. Kus radi osobnu, Cedevita ima slobodna bacanja 37:46. Warren postižekoš iz igre 39:46. Jasmin Repeša zove timeout 25. minuta utakmice, Cibona ima vodstvo od sedam koševa 39:46. Cibona ima +17 koševa prednosti 41:58. Owens zabija tricu 46:60. Treća četvrtina završila je rezultatom 50:63. za Cibonu. Počela je četvrta četvrtina. Cibona i dalje u vodstvu 54:68, 33. minuti utakmice. EL-Amin postiže jčetvrtu tricu na utakmici 56:71. Bagarić postiže koš 58:71. Anzulović zove timeout. Žižić radi osobnu, Cibona je u bonusu. Cedevita ima slobodna bacanja 59:71. Baždarić postiže tricu 62:71.  Nešto više je od dvije minute do kraja utakmice Cibona ima +10 koševa prednosti, navijaći Cibone skandiraju "ŠAMPIONI". Cibona je prvak Hrvatske u košarci.