A1 LIGA/FINALE: KK CIBONA – KK CEDEVITA 84:77

22:59
Pro
2019
08

Zagreb › Vijesti › Gradske vijesti › Sport › A1 LIGA/FINALE: KK CIBONA – KK CEDEVITA 84:77

Zagreb SIGMA PLUS
Zagreb Čitajte Pelikana
DICK Profesionalni kuhinjski noževi

Najnoviji videi

Zagreb Emeli Sandé - Read All About It Emeli Sandé - Read…
Recepti
Rapska torta - kolač građana Raba - Zagreb, mojzagreb.info Rapska torta - kolač…
Rapska torta je nekad…
Pizza iz tave - Zagreb, mojzagreb.info Pizza iz tave
Postoje brojne izvedenice…
Šalša s mljevenim mesom - Zagreb, mojzagreb.info Šalša s mljevenim mesom
U ovoj eri pretilosti,…
Šarena pita s šunkom i salata - Zagreb, mojzagreb.info Šarena pita s šunkom…
Lagani ljetni obrok,…
Igre, igrice
Gormiti: Blazing Ball
Pucačina u gormiti stilu
Čovječe ne ljuti se
Igrate protiv računala…
Kako se riješiti bivšeg ili bivše? Ljubavi? - Zagreb, mojzagreb.info Kako se riješiti bivšeg…
Igra za jednog ili jednu,…
Lupi guzu - igra za odrasle - Zagreb, mojzagreb.info Lupi guzu - igra za odrasle
Nježno ili, uglavom,…
Povezani članci
Zadnje vijesti
27

05.2012

UŽIVO IZ KD DRAŽEN PETROVIĆ: Inga i Mario ĆUŽIĆ

U prvom susretu Cibona dočekuje Cedevitu, u utorak 29. 5., serija seli u Dom sportova, pa slijedi ogled kod Cibone. Eventualna četvrta utakmica igrat će se kod Cedevite, a peta u Draženovom domu. Deset minuta prije početka utakmice Draženov dom se polako popunjava s crveno plavim navijačima. Navijači cedevite smjestili su se uz navijače Cibone na plavom sektoru. Počela je prva četvrtina. Cedevita ima prva napada i ne postiže koš. Cibona u svom prvom napadu pogađa koš za tri strijelac Rudež 3:0. Cedevita ima slobodna bacnja Bilan izvodi slobodna bacanja 3:1. Cedevita ponovo ima slobodna bacanja 5:3. Nakon dvije i pol minute igre Cibona ima prednost od dva koša i slobodna bacanja 6:3. Draper postiže koš 6:5. Cibona dva napada za redom ne postiže koš. Vukušiuć postiže koš za prvo vodstvo cedevite večeras 6:7. nakon pet minuta igre Cedevita ima prednost od tri koša 6:9. Cibona zabija tricu i dolazi do prvog poravnanja rezultata 9:9. Owens postiže koš Cedevita ponovo u vodstvu 9:11. Cibona ima slobodna bacnja 11:12. Draper promašuje koš za tricu, nakon sedam minuta utakmice Cibona ponovo u vodstvu za pola koša 13:12. Cedevita je ušla u bonus, Cibona ima slobodna bacanja 14:12. Cibona je isto u bonusu Cedevita ima slobodna bacanja 14:13. Al -Amin postiže svoj prvi koš na večerašnjoj utakmici 16:13. Princ zabija tricu 16:16, i kod Cibone Al-Amin isto postiže koš za tri poena 19:16. Cibona ima slobodna bacanja izvodi ih Kus i oba puta pogađa koš 21:16. Žižić radi prekršaj, Cedevita ima slobodna bacanja 21:17. Repeša zove timeout tri sekunde prij kraja prve četvrtine i vodstva Cibone 21:17. Prva četvrtina završila je rezultatom 23:17 za Cibonu.  Počela je druga četvrtina. Cibona na samom početeku zabija tricu 26:19, strijelac Al-Amin. Anzulović zove timeout. Bilan postiže koš i ima slobodna bacanja 28:24.  Cibona ima vodstvo od pet koševa 33:28 četiri minute  prije kraja prvog poluvremena i slobodna bacanja 35:28. Anzulović ponovo zove timeout. Cibona je prekinula Cedevitin napad. Vukušić puca tricu, ali lopta se odbija od koša. Cedevita postže koš 37:30. U 18. minuti utakmice Repeša zove timeout, Cibona ima prednost od sedam koševa 37:30. Cedevita ima slobodna bacanja izvodi ih Bilan 37:32. Bilan ponovo na crti za slobodna bacanja 39:33. Cedevita prekida napad Cibone 39:35. Prvo poluvrijeme završilo je 39:35 za Cibonu. Počela je treća četvrtina. U dvorani Dražena Petrovića utakmicu prati 5 000 gledatelja, atmosfera je fantastićna. Cedevita radi prekršaj, Cibona ima slobodno bacanje 43:35. Na drugoj strani Cibona radi prekršaj, Cedevita ima slobodno bacanje 43:37. Car postiže koš i smanjuje vodstvo Cibone 43:39. Cibona ne postiže koš iz napada, Cedevita je došla na -2 43:41. Prvo poravnanje rezultata u 23. minuti utakmice 43:43. Repeša zove timeout. Cibona ponovo ne postiže koš. Cedevita ima slobodna bacanja 43:44. Cibona nije postigla tri minute koš. Cedevita ima slobodna bacanja 43:46. Marčinković postiže svoj prvi koš na utakmici 45:46. Atmosfera na terenu je došla do usijanja. Obje momčadi su u bonusu. Cedevita ima slobodna bacanja 47:47.  Rudež zabija tricu i Cibona je ponovo u vodstvu 50:47, igra se 26 minuta. Cibona ponovo ima tri koša prednosti 52:49. Atmosfera na tribinama je uzavrela. Na terenu frcaju iskre.  Kus i Owens dobivaju tehničku. Cibona ima slobodna bacanja 55:51. Princ zabija tricu 56:54. Tehnička je dodjeljena Opačku. Cibona u 28. minuti ima pet koševa prednosti 59:54. Repeša dobiva tehničku. Cibona ima slobodna bacanja 61:58. Treća četvrtina završila je rezultatom 61:58 za Cibonu. Počela je četvrta četvrtina. Nastavlja se uzavrela atmosfera koja je na rubu incidenta. U 33. minuti utakmice Cibona ima prednost od od četiri koša 66:62. Cedevita ne uspjeva postići koš iz napada i Cibona uz zvuk sirene zabija tricu i odlazi +9 71:62. Anzulović zove timeout. Igra se 35. minuta Cibona ima slobodna bacanja 74:64, i koš za tri 77:64. Cedevita postiže koš 77:66. Kus zabija tricu 80:66, odmah i kod Cedevita Car zabija tricu 80:69. Cedevita je postigla još jednu tricu i došla jesamo na -6 80:74. Repeša zove timeot u 39. minuti utakmice. Draper otima loptu Ciboni, ali Cedevita ne uspijeva realizirati svoj napad. Cedevita ima slobodna bacanja 81:75.  Anzulović zove timeout . Utakmica je završila rezultatom 84:77. Najviše koševa kod Cibone postigli su Kus 18,  Al-Amin 14 i Rudež 13, kod Cedevite najviše koševa postigli su Bilan 20, Draper 14 i Car 12. Prva finalna utakmica završila je pobjedom CIbone. Fotogaleriju s utakmice, pogledajte OVDJE.