11:51
Ruj
2020
25

Zagreb › Vijesti › Gradske vijesti › Sport › A1 LIGA: KK Cibona – KK Cedevita 79:76

Zagreb Transformacija tržišta 2020
Zagreb Srednja Europa za mlade
Zagreb Srednja Europa
DICK Profesionalni kuhinjski noževi

Najnoviji videi

Zagreb Emeli Sandé - Read All About It Emeli Sandé - Read…
Recepti
Rapska torta - kolač građana Raba - Zagreb, mojzagreb.info Rapska torta - kolač…
Rapska torta je nekad…
Pizza iz tave - Zagreb, mojzagreb.info Pizza iz tave
Postoje brojne izvedenice…
Šalša s mljevenim mesom - Zagreb, mojzagreb.info Šalša s mljevenim mesom
U ovoj eri pretilosti,…
Šarena pita s šunkom i salata - Zagreb, mojzagreb.info Šarena pita s šunkom…
Lagani ljetni obrok,…
Igre, igrice
Gormiti: Blazing Ball
Pucačina u gormiti stilu
Čovječe ne ljuti se
Igrate protiv računala…
Kako se riješiti bivšeg ili bivše? Ljubavi? - Zagreb, mojzagreb.info Kako se riješiti bivšeg…
Igra za jednog ili jednu,…
Lupi guzu - igra za odrasle - Zagreb, mojzagreb.info Lupi guzu - igra za odrasle
Nježno ili, uglavom,…
Povezani članci
Zadnje vijesti
20

04.2012

UŽIVO IZ K.C. DRAŽEN PETROVIĆ: Inga ĆUŽIĆ

Vukovi su slavili u svih devet do sada odigranih kola tako da neporaženi dočekuju najozbiljnijeg suparnika Cedevitu. Počela je prava četvrtina. Cedevita ima vodstvo od prve minute 2:4. u trećoj minuti utakmice Cibona ima slobodna bacanja i napad 3:4. U četvrtoj minuti Cibona dolazi do prvog poravnanja rezultata 6:6 i nakon toga i u vodstvo 8:6. U sedmoj minuti utakmice Cedevita ima prednost 11:14. Prva četvrtina završila je rezultatom 18:18. Počela je druga četvrtina. Cibona vodi pet koševa u trinaestoj minuti utakmice 28:23. Timeout zatražio je trener Cedevite Anzulović. Cibona ima 11 koševa prednosti 38:27. Igrač Cibone Žižić radi prekršaj, Cedevita nakon dvije minute postiže koš 40:29. Cibona je u prvom poluvremenu nadigrala Cedevitu. Druga četvrtina završila je rezultatom 45:35 za Cibonu. Najviše koševa postigao je Rudež 13 i Rozić 11, kod Cedevite najviše koševa postigli su Bilan i Vukušić 7.  Počela je treća četvrtina. U dvorani Dražena Petrovića utakmicu prati 4500 gledatelja. Cibona i u nastavku drži prednost od plus deset koševa 48:38. Cedevita radi seriu od sedam koševa i u 24. minuti došla je na -4 koša 49:45. trener cibone Repeša zove timeout.  U 25. minuti utakmice Cibona postiže koš i ponovo ima prednost od 4 koša 51:47. Cedevita u 26. minuti utakmice dolazi do poravnanja rezultata 51:5. Žižić ima slobodna bacanja i pogađa oba koša i Cibona ponovo ima prednost od dva koša 53.51. Treća četvrtina završila je rezultatom 62:64. Počela je četvrta četvrtina. U prve dvije minute zadnje četvrtine Cibona dolazi do poravnanja rezultata 64:64. Cibona dolazi u vodstvo 66:64. U 38. minuti Cibona ima prednost od čeitiri koša 73:69. Pola minute prije kraja utakmice Repeša zove timeout,Cibona ima vodstvo od četiri koša 75:71. Cibona je zabilježila desetu pobjedu, utakmica je završila rezultatom 79:76. Najviše koševa kod Cibone postigli su Suton 15, Rudež i Rožić 13, kod Cedevite najviše koševa postigli su Draper 14, Bilan 12 i Warren 11.