Kako se riješiti bivšeg ili bivše? Ljubavi? - Zagreb, mojzagreb.info Kako se riješiti bivšeg…
Lupi guzu - igra za odrasle - Zagreb, mojzagreb.info Lupi guzu - igra za odrasle
Zadnje vijesti
10

04.2012

UŽIVO: Inga ĆUŽIĆ

Momčad Zagreba i ovu  utakmicu igra bez ozlijeđenog Maria Kasuna, trener Brajković neće moći računati na iskusnog playmakera Damira Mulaomerovića koji zbog osobnih razloga neće igrati utakmicu. Prva četvrtina završila je rezultatom 15:25 za Cibonu.  Zgreb u prvih pet minuta nije postigao niti jedan koš, dok ih je Cibona postigla 13.    Počela je druga četvrtina. Cibona i dalje dominira na parketu. Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 32:46 za Cibonu. Kod Cibone najviše koševa postigao je Zubčić 14 i Barbour 12, kod Zagreba najviše koševa postigli Simon 9 i Šarić 7 koševa. Počela je treća četvrtina. Cibona u prvih dvije minute treće četvrtine odlazi na +20 34:54.Cibona ima napad i Marčinković pogađa tricu 42:59. Šarić odlazi na klupu zbog četvrte osobne, u igru se vraća Simon. Simon smanjuje razliku -14 47:61. Zagreb ima slobodno bacanje 48:61. Trener Zagreba minutu i pol prije kraja treće četvrtine traži timeout kod rezultata 48:64. Treća četvrina završila je rezultatom 50:64 za Cibonu.  Počela je četvrta četvrtina. I dalje Cibona drži Zagreb na -12 54:66. Pet minuta prije kraja utakmice El-Amin postiže koš za tri poena 58:71. Trener Zagreba Brajković zove timeot. Kod Zagreba Rančić postiže koš za tri poena 61:71. Zagreb je došao na -10 61:71. Dvije minute prije kraja Cibona ima prednost od 15 koševa 66:81. Minutu prije kraja u igru je ušao mladi Arapović. Utakmica je završila rezultatom 71:85.  Cibona lakše od očekivanog došla do pobjede.    Odmah nakon utakmice Jasmin Repeša je za Sport klub izjavio. -Prije svega smo dobro otvorili utakmicu i to nam je dalo potrebnu mirnoću, mada je bilo faza u igri kada smo popustili i Zagreb je u drugom poluvremenu neke koševe lagano postizao jer se nismo vraćali na vrijeme u obranu. Znamo da Zagreb ima svojih problema, dugo ne igra Mulaomerović, Kasun je ozlijeđen i mi smo prekinuli negativni niz u utakmicama protiv Zagreba kojeg nismo dobili četiri zadnje utakmice-rekao je trener Cibone Jasmin Repeša.   Nakon trenara pobjedničke momčadi, izjavu za Sport klub dao je i trener Zagreba Dražen Brajković. -Momci su dali svoj maksimum, dosta fali Mulaomerović u igri, Cibona je dosta rastrčana bila večeras i protiv nje je bilo jako teško igrati i moji momci su dali svoj maksimum. Ja u Šarića vjerujem i dajem mu priliku i on samo treba pokazati dobru igru i u seniorima kao i u juniroima. Nemam nikakvih zamjerki bez Kasuna je teško igrati.- rekao je trener Zagreba Dražen Brajković   Foto: Mario ČUŽIĆ