A1 LIGA/POLUFINALE: Cedevita – Split 96:70

15:51
Ruj
2020
27

Zagreb › Vijesti › Gradske vijesti › Sport › A1 LIGA/POLUFINALE: Cedevita – Split 96:70

Zagreb Transformacija tržišta 2020
Zagreb Srednja Europa za mlade
Zagreb Srednja Europa
DICK Profesionalni kuhinjski noževi

Najnoviji videi

Zagreb Emeli Sandé - Read All About It Emeli Sandé - Read…
Recepti
Rapska torta - kolač građana Raba - Zagreb, mojzagreb.info Rapska torta - kolač…
Rapska torta je nekad…
Pizza iz tave - Zagreb, mojzagreb.info Pizza iz tave
Postoje brojne izvedenice…
Šalša s mljevenim mesom - Zagreb, mojzagreb.info Šalša s mljevenim mesom
U ovoj eri pretilosti,…
Šarena pita s šunkom i salata - Zagreb, mojzagreb.info Šarena pita s šunkom…
Lagani ljetni obrok,…
Igre, igrice
Gormiti: Blazing Ball
Pucačina u gormiti stilu
Čovječe ne ljuti se
Igrate protiv računala…
Kako se riješiti bivšeg ili bivše? Ljubavi? - Zagreb, mojzagreb.info Kako se riješiti bivšeg…
Igra za jednog ili jednu,…
Lupi guzu - igra za odrasle - Zagreb, mojzagreb.info Lupi guzu - igra za odrasle
Nježno ili, uglavom,…
Povezani članci
Zadnje vijesti
23

05.2012

UŽIVO IZ DOMA SPORTOVA: Inga i Mario ĆUŽIĆ

Treći susret igra se u Domu sportova večeras u 20,00 sati, za ovu utakmicu vlada veliki interes, tako da su  tribine pune  i prava je navijačka atmosfera. Počela je prva četvrtina. Obje momčadi postigle su koš u svojim prvim napadima 2:2. Cedevita u svoja dva napada ne postiže koš. Obje momčadi nisu postigle koš dvije minute igre. Split ima slobodnja bacanja i vodstvo od dva poena 2:4. Nako promašaja  Cedevite, Split odlazi na +4 koša 2:6. Cedevita nije postigla koš nešto više od četiri minute. Split postiže koš 2:8. Nakon duge stanke Bagarić postiže koš za Cedevitu 4:8. Split u 6 minuti utakmice ima slobodna bacanja 4:10. Bagarić postiže koš za Cedevitu 6:10. Split poovo ima sloboda bacaja 6:14. Cedevita tri miute prije kraja prve četvrtine prekida napad Splita 8:14. Car postiže tricu 11:14. Minutu prije kraja prve četvrtine Split ima prednost od dva poena 15:17. Cedevita ima slobodna bacanja 17:17. U zadnjem napadu Cedevite lopta se odbila od table koša. Prva četvrtina završila je rezultatom 17:17.   Počela je druga četvrtina. Cedevita ima prednost od dva poena 22:20. Trener Splita zove timeout, Cedevita ima šest poena prednosti 26:20.Baždarić postiže tricu 29:20. Split ima slobodna bacanja 29:22. Princ zabija tricu i Cedevita ima deset koševa prednosti 32:22. Trener Splita četiri minute prijje kraja četvrtine ponovo zove timeout. Bilan radi prekršaj, Split ima slobodno bacanje i promašuje oba pokušaja 35:24. Trener Cedevite Anzulović zove timeout nešto manje od tri minute prije kraja prvog poluvremena, Cedevita ima 11 koševa prednosti 39:28. Princ postiže svoju prvu tricu na utakmici 42:28. Druga četvrtina završila je rezultatom 46:30. U prvom poluvre najviše koševa kod Cedevite postigli su Car 10, Bagraić 8, dok su kod Splita najviše koševa postigli Subotić 9 i Mimica 8.   Počela je treća četvrtina. Cedevita ima vodstvo od +14 koševa 51:37. Cedevita ima slobodna bacanja 59:40, pet minuta prije kraja treće četvrtine. Split postiže koš 59:42. Cedevita ponovo ima slobodna bacanja, Opačak promašuje slobodno bacananje. Subotić postiže koš za Split 60:44, nešto više od tri minute prije kraja treće četvrtine. Trener Cedevite minutu prije kraja zove timeout, Cedevita ima +14 64:50 i slobodna bacanja 65:50. Treća četvrtina završila je rezultatom 66:52 za Cedevitu.   Počela je četvrta četvrtina. U dvorani utakmicu gleda 3300 gledatelja, atmosfera je fantastićna. Cedevita na samom početku četvrte četvrtine odlazi na +18 70:52. Trener Splita traži timeout. Split ima slobodna bacanja 72:53. Miro Bilan postiže svoj 17. koš 75:55. Cedevita nešto više od četiri minute prije kraja utakmice ima +25 koševa 85:60. Draper postiže tricu 88:62. Split ima slobodna bacanja 92:66. Draper postiže drugu tricu na utakmici 96:68. Do kraja utakmice je nešto više od minute. Cedevita je u finalu. Utakmica je završila pobjedom Cedevite 96:70. Najviše koševa kod Cedevite postigli su bilan 17, Car 15 i Opačak 14, kod splita najviše koševa postigli su Subotić 16, Mimica i Sobin 14.