LIVE/A1 FINALE: KK CEDEVITA - KK CIBONA 64:82

13:59
Ruj
2020
25

Zagreb › Vijesti › Gradske vijesti › Sport › LIVE/A1 FINALE: KK CEDEVITA - KK CIBONA 64:82

Zagreb Transformacija tržišta 2020
Zagreb Srednja Europa za mlade
Zagreb Srednja Europa
DICK Profesionalni kuhinjski noževi

Najnoviji videi

Zagreb Emeli Sandé - Read All About It Emeli Sandé - Read…
Recepti
Rapska torta - kolač građana Raba - Zagreb, mojzagreb.info Rapska torta - kolač…
Rapska torta je nekad…
Pizza iz tave - Zagreb, mojzagreb.info Pizza iz tave
Postoje brojne izvedenice…
Šalša s mljevenim mesom - Zagreb, mojzagreb.info Šalša s mljevenim mesom
U ovoj eri pretilosti,…
Šarena pita s šunkom i salata - Zagreb, mojzagreb.info Šarena pita s šunkom…
Lagani ljetni obrok,…
Igre, igrice
Gormiti: Blazing Ball
Pucačina u gormiti stilu
Čovječe ne ljuti se
Igrate protiv računala…
Kako se riješiti bivšeg ili bivše? Ljubavi? - Zagreb, mojzagreb.info Kako se riješiti bivšeg…
Igra za jednog ili jednu,…
Lupi guzu - igra za odrasle - Zagreb, mojzagreb.info Lupi guzu - igra za odrasle
Nježno ili, uglavom,…
Povezani članci
Zadnje vijesti
29

05.2012

UŽIVO iz male dvorane DOMA SPORTOVA: Inga i Mario ĆUŽIĆ

Još dvadeset minuta do početka utakmice, momčadi su izašle na zagrijavanje, a tribine se lagano pune. Domaćini očekuju prepunu dvoranu Doma sportova, popularnu dvojku. Počela je prva četvrtina. Prvi napad ima Cibona 0:2. U prvim sekundama igre Žižić je napravio prvu osobnu i Cedevita ima slobodna bacanja 2:2. Cedevita gubi loptu, Al-Amin uzima loptu Cedevita odlazi na +4 2:6. Među brojnom publikom večerašnju utakmicu prate svi dosadašnji treneri Hrvatske Košarkaške reprezentacije, a sa tribina i najbolji tenisać Goran Ivanišević. Cibona ima slobodna bacanja 5:10. Cedevita je ušla u bonus, nakon nešto više od četiri minute igre. Bagarić u 6. minuti dobiva nesportsku, Cibona ima slobodna bacanja 9:11. Cibona je isto u bonusu. Cedevita iz slobodnih bacanja dolazi na -1 12:13. U osmojj minuti Cibona ima +4 14:18. Trener Cedevite Anzulović zove timeout nešto više od minute i pol do kraja prve četvrtine i Ciboninog vodstva od sedam koševa 14:21. Suton radi prekršaj, cedevita ima slobodno bacanje 16:21. prva četvrtina završila je rezultatom 18:25 Cibonu.   Počela je druga četvrtina. Cibona već u prvoj minuti dolazi na +9 18:27. Marko Car postiže prvu tricu na večerašnjoj utakmici 21:27. Repeša zove timeout. nakon 14. minute igre Cibona ima deset koševa prednosti 24:34. Trener Cedevite zove timeout.  Vukušićev osmi koš na večerašnjoj utakmici 26:36.  Opačak na crti za slobodna bacanja  27:36.  Bilan ulazi u igru, umjeto Baždarića.  Cibona u 17. minuti prvog poluvremena ima prednost od +13 27:40.  Cedevita je ušla u bonus. Do kraja prvog poluvremena je nešto više od minute Cibona i dalje ima prednost od 13 koševa 29:42. prvo poluvrijeme završilo je 29:44 za Cibonu. Najviše koševa postigli kod Cedevite Vukušić 8, Bagarić i Bilan  5, kod Cibone najviše košeava postigli su Wright 12 i Rudež 10. Počela je treća četvrtina. U dvorani utakmicu prati 3 500 gledatelja. Žižić radi osobnu, Vukušić pogađa tricu 32:46. Od početka treće četvrtine u četiri minute igre Cedevita postigla je 5 koševa, dok je Cibona postigla isto šest koševa 34:48. Baždarić zabija tricu 37:49. Cedevita je u bonusu.  Draper na crti za slobodna bacanja 39:52. Car  ulazi u igru. Trener Cibone Repeša zove timeout, igra se 27. minuta, Cibona ima prednost od 11 koševa 41:52. Kus zabija tricu i Cibona ima najveće vodstvo u utakmici + 15 koševa 42:57.  Trener Cedevite Anzulović zove timeout, igra se minuta i pol do kraja treće četvrtine. Cedevita ima napad, baždarić postiže koš 44:57. Treća četvrtina završila je rezultatom 44:58 za Cibonu.  Počela je četvrta četvrtina. Večeras nije Cedevitin dan, dok Cibona leti po terenu i  u 33. minuti igre ima prednost od 17 koševa 49:66. Rudež zabija tricu i Cibona ima prednost od 20 koševa 50:70. Bilan je na crti za slobodna bacanja  52:70. Baždarić postiže koš za cedevitu 54:72.  Vedran Princ zabija tricu 57:74, pa za njim i Bilan postiže koš 59:74, Cedevita je počela igrati u 37. minuti utakmice.  Repeša zove timeout.  Cedevita je u bonusu. Car zabija tricu 62:77. Arapović ulazi u igru nešto manje od minute prije kraja utakmice. Druga finalna utakmica završila je pobjedom Cibone 64:82. Najviše koševa kod Cibone postigli su Wright 14, Rudež i Suton 13 i Žižić 12, dok su kod Cedevite naviše koševa postigli Baždarić i Vukušić po 11 i Car 10.  U subotu igra se treća utakmica finala A1 lige za prvaka Hrvatske.