osnovna škola

mojzagreb.info
 

Zagreb

 
Portal Zagreb Zagreb
Osvježeno
21:59
Srp
2020
11

Zagreb › Gradske vijesti › osnovna škola

Zagreb Knjižara Fraktura
Zagreb Čitajte Pelikana
DICK Profesionalni kuhinjski noževi
 
 
Zadnje vijesti
Najnoviji videi
 
Emeli Sandé - Read All About It - Zagreb, mojzagreb.info Emeli Sandé - Read…
Recepti
Rapska torta - kolač građana Raba - Zagreb, mojzagreb.info Rapska torta - kolač…
Rapska torta je nekad…
Pizza iz tave - Zagreb, mojzagreb.info Pizza iz tave
Postoje brojne izvedenice…
Šalša s mljevenim mesom - Zagreb, mojzagreb.info Šalša s mljevenim mesom
U ovoj eri pretilosti,…
Šarena pita s šunkom i salata - Zagreb, mojzagreb.info Šarena pita s šunkom…
Lagani ljetni obrok,…
Igre, igrice
Gormiti: Blazing Ball
Pucačina u gormiti stilu
Čovječe ne ljuti se
Igrate protiv računala…
Kako se riješiti bivšeg ili bivše? Ljubavi? - Zagreb, mojzagreb.info Kako se riješiti bivšeg…
Igra za jednog ili jednu,…
Lupi guzu - igra za odrasle - Zagreb, mojzagreb.info Lupi guzu - igra za odrasle
Nježno ili, uglavom,…
Upis djece u I. razred O.Š.
Svi
12

Upis djece u I. razred O.Š.

Od 11. svibnja 2020. godine pokreću se sve planirane aktivnosti vezane uz upis djece u I. razred osnovne škole. S obzirom da su od 16. ožujka 2020. godine bile obustavljene sve aktivnosti u vezi upisa djece u I. razred…

Grad Zagreb
Velj
15

Grad Zagreb

R E P U B L I K A  H R V A T S K A G R A D  Z A G R E B  GRADSKI URED ZA OBRAZOVANJE              Na temelju članka 17. Zakona o odgoju i obrazovanju…

Grad Jastrebarsko
Kol
21

Grad Jastrebarsko

Grad Jastrebarsko će u školskoj godini 2017/2018. sufinancirati nabavu udžbenika i pripadajućih dopunskih nastavnih sredstava za potrebe učenika osnovne škole, sukladno odredbama Odluke o socijalnoj skrbi ("Službeni…

SLAVIMO KRAJ ŠKOLSKE GODINE
Lip
06

SLAVIMO KRAJ ŠKOLSKE GODINE

Osnovna škola Dr. Ivan Merz u suradnji sa našom udrugom te udrugama Kaoooos i El musicante poziva vas na FUŠ - festival umjetnosti osnovnih škola.  Festival započinje 10.6.2017 (subota) u 15 sati  na školskom…

NAJORIGINALNIJI: Dječje gradsko vijeće Velike Gorice
Lip
06

NAJORIGINALNIJI: Dječje gradsko vijeće Velike Gorice

U petak i subotu, 3. i 4. lipnja 2016. održan je 12. Susret Dječjih vijeća Hrvatske u Zaboku, gradu prijatelju djece u organizaciji Saveza društava Naša djeca Hrvatske i domaćina Grada Zaboka te uz suorganizaciju Koordinacijskog…

ROBOKUP: Pobjednici Amina Mutapčić, Sven Palac i Una Isajbegović
Sij
31

ROBOKUP: Pobjednici Amina Mutapčić, Sven Palac i Una Isajbegović

Amina Mutapčić, Sven Palac i Una Isajbegović iz Osnovne škole „Gustava Krkleca“ pobjednici su ovogodišnjeg 9. Robokupa, natjecanja učenika viših razreda osnovnih škola u robotici koje se održalo u subotu u Osnovnoj…

SAMOBOR: 7 milijuna kuna za zgrade škola i dječjih vrtića
Kol
22

SAMOBOR: 7 milijuna kuna za zgrade škola i dječjih vrtića

U ponedjeljak su započeli radovi na zamjeni dijela pokrova Dječjeg vrtića Grigor Vitez u Perkovčevoj ulici. Radove vrijedne više od 300.000,00 kuna izvodi OZAS d.o.o iz Samobora. Ovoga tjedna započet će i radovi na…

VELIKA GORICA: Uskoro vrtić i nova škola
Lip
24

VELIKA GORICA: Uskoro vrtić i nova škola

  322 Osnovna škola u Novom Čiču i vrtić u Velikoj Mlaki u završnoj su fazi izgradnje i uređenja. Kod vrtića Velika Mlaka već su postavljena i određena igrala za djecu u vrtićkom dvorištu, a u tijeku je uređenje…

Poziv za sudjelovanje - Nazor i mi
Velj
02

Poziv za sudjelovanje - Nazor i mi

Agencija za odgoj i obrazovanje, Zagreb i Osnovna škola Vladimira Nazora, Postira objavljuju:  P O Z I V za sudjelovanje na 10. literarnom natječaju „NAZOR I MI“ za 2015. godinu U povodu održavanja " XX.…

Humanitarna akcija u Rosesu
Pro
08

Humanitarna akcija u Rosesu

Humanitarna akcija u Rosesu uz potporu brojnih poznatih osoba Andrea Andrassy i Tina Katanić oduševile kao Mrazice Humanitarnu akciju u Rosesu održana 6.prosinca 2014, godine podržale su brojne poznate osobe: voditelji…

‘SIGURNOST DJECE NA INTERNETU’
Pro
07

‘SIGURNOST DJECE NA INTERNETU’

Osim u pet partnerskih škola, kurikulum se već primjenjuje u još petnaestak osnovnih škola te suradnici pozivaju i druge učitelje da ga uklope u svoju nastavu Zagreb, 4. prosinca 2014. – Više od 800 različitih obrazovnih…

O.Š.Alojzija Stepinca u Zagrebu
Stu
27

O.Š.Alojzija Stepinca u Zagrebu

U organizaciji Osnovne škole Alojzija Stepinca u Zagrebu u prostorijama škole će se 04. prosinca 2014. godine od 18 sati održati manifestacija „Večer matematike.“ Ovom manifestacijom nastoji se istaknuti važnost…

Internacionalni Healthy P.I.C.N.I.C. na Bundeku
Svi
25

Internacionalni Healthy P.I.C.N.I.C. na Bundeku

Osnovna škola Ivana Gundulića sudionik je europskog projekta zajedno s učenicima iz Slovenije, Austrije, Italije, Portugala, Estonije i Francuske. Sam projekt započeo je u rujnu prošle godine, i trajat će do lipnja…

ZAKLADA ANA RUKAVINA: Širi se registar darivatelja
Svi
24

ZAKLADA ANA RUKAVINA: Širi se registar darivatelja

U subotu, 24. svibnja, 43 građana na akciji održanoj u OŠ Bukovac u Zagrebu upisalo se u Registar dobrovoljnih darivatelja krvotvornih matičnih stanica. Zaklada se odazvala pozivu Luke Mihalića, učenika OŠ Tituša…

BANDIĆ: Od jeseni nastava u obnovljenoj zgradi OŠ Pavleka Miškine
Svi
13

BANDIĆ: Od jeseni nastava u obnovljenoj zgradi OŠ Pavleka Miškine

Kad se obnavlja ovako star objekt, onda to traje. Ovo je možda naš najsloženiji projekt u zadnjih 15 godina. Investicija je vrijedna između 40 i 45 milijuna kuna, te će svi radovi biti gotovi do 8. rujna ove godine,kad…

OŠ VJENCESLAVA NOVAKA: Sjećanje na poetesu Vesnu Parun
Tra
15

OŠ VJENCESLAVA NOVAKA: Sjećanje na poetesu Vesnu Parun

Naši učenici Juraj Hrstić, Marcela Mikulić i David Pavlović , učenici 8.c, sudjelovali su na dan pjesnikinja rođenja 10. travnja u Večeri poezije Vesne Parun u organizaciji Hrvatskog kulturnog kluba. Predsjednik Kluba…

ZAGREBAČKA FILHARMONIJA: Radionica  za djecu na Kaptolu
Tra
02

ZAGREBAČKA FILHARMONIJA: Radionica za djecu na Kaptolu

Tako su i članovi orkestra, čija je karijera u vrtoglavom usponu, bili gosti u osnovnoj školi „Miroslav Krleža” na Kaptolu. Dvojica vrhunskih solista: Ivan Zečević, član Zagrebačkih solista te sada već šest…

OŠ BRESTJE: Škola s tri smjene ide u povijest..
Tra
02

OŠ BRESTJE: Škola s tri smjene ide u povijest..

Od danas rad u tri smjene u školama ide u povijest, a krećemo s projektom ukidanja i druge smjene, rekao je gradonačelnik na otvorenju dograđenog objekta Osnovne škole Brestje , u okviru kojeg je škola dobila novih…

Obnovljen područni objekt Kozjak Osnovne škole Jordanovac
Sij
13

Obnovljen područni objekt Kozjak Osnovne škole Jordanovac

Nakon više od šest godina, poslije temeljite obnove, područna škola Kozjak ove je jeseni otvorila vrata učenicima. Nakon zimskih praznika, učenike i djelatnike škole posjetio je jutros gradonačelnik Grada Zagreba…

AKCIJA: U OŠ Horvati učenici posadili kruške, jabuke, marelice, trešanje…
Svi
08

AKCIJA: U OŠ Horvati učenici posadili kruške, jabuke, marelice, trešanje…

Dvorište osnovne škole Horvati od ovoga tjedna krase nove sadnice krušaka, jabuka, marelica, trešanja... Učenici prvog i trećeg razreda cijeli su tjedan sa svojim roditeljima kopali rupe i pripremali zamlju da posade…

 1 2 > 

Zagreb › Gradske vijesti › osnovna škola